НОВИНИ

Прикарпатська поліція відзвітувала за минулий рік (ВІДЕО)

Прикарпатська поліція відзвітувала за минулий рік (ВІДЕО)

Рік минув – час звітувати. Результати діяльності поліції Прикарпаття проаналізувало її керівництво. Торік правоохоронці отримали близько 130 тисяч повідомлень про злочинні дії. В порівнянні з попередніми роками їх кількість зменшилась. Завдяки превентивним заходам, зауважив керівник Головного поліцейського управління Володимир Голубош. Каже, покращенню криміногенної ситуації був підпорядкований проект “Поліцейська станція”. Зусилля спрямовувалися на розкриття навмисно вчинених злочинів, вилучення нелегальної зброї, ліквідації наркопритонів. А ще – поліцейські протидіяли правопорушенням у сфері лісового господарства.

Автопарк поліції торік поповнився трьома десятками нових транспортних засобів. Це сприяло оперативності роботи правоохоронців. Зокрема, патрульних нарядів. Також забезпечено охорону публічного порядку, до якого залучено 16 тисяч поліцейських.

Попри це до дисциплінарної відповідальності притягалися і деякі співробітники правоохоронних органів. Зокрема, чотирьох копів звільнили за водіння авто у нетверезому стані. Загалом, упродовж минулого року оперативна обстановка на Прикарпатті була стабільною. Як наголосив Володимир Голубош, цього досягнуто завдяки співпраці поліції та місцевих громад.

Христина Ткачук, Мирон Василик. Новини на ВЕЖІ.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]