Прикарпатські “надзвичайники” отримали гуманітарну допомогу від колег з Італії (ВІДЕО)

Ніч із 30 червня на 1 липня. Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького зустрічає спецрейс з Італії. Тут – гуманітарна допомога. Для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке зачепило декілька областей України. Рятувальники розвантажують мотопомпи, електростанції, гідрокостюми, каркасні намети, бензопили та інше рятувальне спорядження. Вантажівками доставляють усе це у постраждалі внаслідок повені регіони. Зокрема, на Прикарпаття.

Це – уже друга партія гуманітарної допомоги від Уряду Італійської Республіки. Усе обладнання та спорядження розподілили між пожежно-рятувальними підрозділами, кажуть в обласному Управлінні ДСНС. Та направили на подолання наслідків повені.

Хоча рівень води у річках Прикарпаття суттєво знизився, 8 зведених загонів ДСНС-ників досі розчищають те, що залишила по собі повінь. Найбільш загострена ситуація, кажуть, на Верховинщині. Там донині «відрізані» від світу 6 населених пунктів. Крім того, рятувальники надають допомогу жителям Тисменицького, Галицького, Снятинського, Тлумацького, Надвірнянського, Рожнятівського та Косівського районів.

Аби повністю відпомпувати воду із затоплених територій Прикарпаття, “надзвичайникам” знадобиться ще щонайменше тиждень.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *