НОВИНИ

Прикарпатські рятувальники відзначили професійне свято (ВІДЕО)

Прикарпатські рятувальники відзначили професійне свято (ВІДЕО)

“Запобігти.Врятувати.Допомогти”. З гордо піднятою головою на урочистому шикуванні відзначають своє професійне свято прикарпатські рятувальники. Кращі представники цього нелегкого ремесла приймають нагороди за подвиги під час служби. А пишатися є чим, адже кожен виклик для них – це справа честі, а кожна секунда – ціною в людське життя. (( ЛЮФТ )) Чотирилапій надзвичайниці Глорії вручили смачний подарунок – мішок корму. (( ЛЮФТ )) . Німецька вівчарка відшукала в лісі грибника, який заблукав. Глорія трохи нервує в натовпі.

Собаки для рятувальника – це неабияка підмога. З чотирилапими напарниками вони працюють з перших днів служби.

Представники калуського управління ДСНС при повному параді. Кажуть, роботи на місці їм вистачає вдосталь. У вільний час – відшліфовують набуті навички. Нерідко саме злагоджена робота команди під час ліквідації небезпечної ситуації зіграє вирішальну роль.

Відтепер День рятувальника відзначатимуть мешканці Лисця Назар Макогона та Олег Гаврилів, Вони винесли з палаючого будинку 64 -річного чоловіка. Кажуть, в момент пожежі не могли стояти осторонь. Хлопці отримали нагороди в рамках всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року”.

2018 рік став знаковим для Державної Служби Надзвичайних Справ. Деякі функції рятувальників перебирають добровільні дружинники в населених пукнтах в рамках децентралізації. А існуючі управління ДСНС отримали значне фінансування з державного та обласного бюджетів на спецзасоби, матеріально -технічне оснащення та поновлення спецтехніки.

Обласне управління ДСНС тісно співпрацює з європейським партнерами щодо грантових проектів та обміну досвідом. Під час урочистостей відбулося підписання Меморандуму про співрацю з польськими колегами.

Поруч рятувлаьники проводили виставку спецтехніки та рятувальних засобів. Поруч з сучасними транспортними засобами припаркований пожежний кінно-бочковий хід 1868 року. Тятувальний екіпаж і досі в повній бойовій готовності.

Віра Лутчин , Мирон Всилин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]