НОВИНИ

Прикарпатські студенти зустрілися з Віце-прем’єр-міністром з питань євроінтеграції (ВІДЕО)

Прикарпатські студенти  зустрілися з Віце-прем’єр-міністром  з питань  євроінтеграції (ВІДЕО)

«Євроінтеграція – сила можливостей». У цьому переконана віце-прем’єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Які саме перспективи відкриває зближення із країнами ЄС, вона охоче ділиться із жителями українських міст. Нині зустрілася зі студентами Прикарпатського національного університету. Адже вірить, саме молодь, як найактивніша, повинна користуватися усіма можливостями. Аби змінити ситуацію в державі.

Якщо скористатися можливостями, європейська кар’єра може бути реальною і в Україні. На цьому акцентують увагу в Прикарпатському національному університеті. Тут діє Інформаційний центр Європейського Союзу, де студенти можуть отримати консультацію фахівців. Та долучитися до різноманітних міжнародних навчальних програм.

Міжнародні економічні відносини. Таку непросту, втім перспективну, спеціальність обрала для себе іванофранківчанка Тетяна Кілик. Відтак, нинішня зустріч для неї – особливо цікава.

До слова, після нападу на сусідню державу Росія повністю втратила фінансову підтримку НАТО у наукових програмах. Відтак, ці кошти із 2014-го отримує Україна. Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]