Прикарпатські журналісти порибалили (ВІДЕО)

Тихе полювання. Змагання з риболовлі для місцевих журналістів організувала обласна НСЖУ. Уже третій рік поспіль представники місцевих медіа зустрічаються в неформальній обстановці.

В складі колег із інтернет-видання зазвичай рибалить журналістка Оксана Говера. В цьому році змагається разом із дітьми. Каже, це гарна нагода відволіктися від роботи.

Серед ветеранів прикарпатської журналістики – Володимир Струк. Рибалить одразу на дві вудки. До улюбленого колись заняття повернувся лише тепер. На турнірі представляє журналістський колектив Тисмениці.

Відсутність великого улову компенсується гарним настроєм. З дитинства рибалить громадський активіст Сергій Чирва. Нині першу рибу відпустив, як і водиться серед рибалок.

Поруч із досвідченими рибалками – наймолодші учасники змагань. Приготовлену рибу люблять. Як користуватися вудкою, знають.

Поки журналісти ловили рибу, кухарі уже приготували смачну уху. Всіма секретами запашної страви не діляться. Головне, кажуть, рибна юшка має бути приготовлена на відкритому вогні. А склад традиційний – риба, картопля, морква та спеції.

Після зважування улову перемогла команда “Starperl”. Її представники порівнюють рибалку зі своєю основною діяльністю.

Уже у вересні обласна Спілка журналістів планує організувати ще одну відпочинкову акцію. На цей раз це – турнір із міні-футболу. Імені Ярослава Гретчука.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *