Прикарпатський фотограф Микола Дяченко презентував дебютну виставку (ВІДЕО)

Він може пройти за день до 30 кілометрів. І повернутися із гігабайтами світлин. Так відгукуються про 22-річного івано-франківського фотомитця Миколу Дяченка його приятелі. Сам він про себе – ані слова. Не тому, що надміру гордий. Просто по-іншому, ніж через візуальні образи, спілкуватися зі світом не може.

Фотомистецтвом Микола Дяченко захопився 7 років тому. Спершу «ловив» у об’єктив спонтанні картини. Пізніше, набувши професійності, почав робити постановочні світлини. За цей час у колекції молодого фотографа назбиралося чимало фоторобіт. Друзі наполягли – наступним кроком має бути вихід у люди. Саме вони переконали сором’язливого Миколу влаштувати фотовиставку. Втім, незадовго до дебюту, розповідають, сталося непередбачуване.

На знімках – близькі друзі, природа, архітектура… Усе, що оточує Миколу у повсякденному житті. А ще – тиша. Як невід’ємна частина світосприйняття самого автора.

Побачити світлини, зроблені у тиші, іванофранківці можуть упродовж тижня. В інноваційному центрі «Промприлад. Реновація».

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *