НОВИНИ

Прикарпатський національний університет заручився підтримкою варшавської Академії Мистецтв (ВІДЕО)

Прикарпатський національний університет заручився підтримкою варшавської Академії Мистецтв (ВІДЕО)

Відновити архітектурну і побутову спадщину за європейськими стандартами. Студенти Прикарпатського національного університету вичатимуть реставраційну справу під патронатом варшавської Академії Мистецтв. Свої наміри сторони задекларували підписанням інтенційного листа про співпрацю. Дана спеціальність досить “молода”, зазначило керівництво вишу. Її започаткували на базі ПНУ лише три року тому. В перспективі студенти матимуть змогу брати участь у спільних проектах разом із зарубіжними колегами ” по цеху”.

ПНУ тісно співпрацює з Академією Мистецтв щодо реставраційних проектів на теренах Галичини. Наразі науковці відновлюють обсерваторію на горі Піп Іван. Фахівці польського вишу констатують, місцеві дослідники мають неабиякий потенціал в даній сфері. Молодим фахівцям потрібно відшліфувати методологічну базу та практичний інструментарій реставрування.

Міжнародні зв’язки один з пріоритетів Прикарпатського національного університету. Вищий начальний заклад налагодив співробітництво з двома десятками вишами в різних куточках світу.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]