НОВИНИ

Прикарпатці провели в останню путь відомого письменника і громадського діяча Степана Пушика (ВІДЕО)

Прикарпатці провели в останню путь відомого письменника і громадського діяча Степана Пушика (ВІДЕО)

Рідні, колеги та краяни прощаються з відомим прикарпатським літератором, мистецтвознавцем, педагогом та громадським діячем Степаном Пушиком. В тяжку хвилину згадують життєвий і творчий шлях професора кафедри української літератури . Ті, хто знали Степана Пушика, кажуть, він був непересічною людина, вмів і влучно пожартувати,і ,за необхідності, повчати. З особливою шаною розповідають про наставника його студенти.

Степан Пушик відійшов у вічність на 75 –ту році життя. Він залишив по собі безцінний для історії української літератури творчий спадок. Автор багатьох поетичних, прозових, та публіцистичних збірок. З-під його пера вийшло чимало фольклорних записів, книжок для дітей, літературознавчих праць. Степан Пушик написав один з найбільших щоденників у світі, який налічує близько 300 томів. Колеги відзначають знакові праці письменника.

Степан Пушик обирався народним депутатом до Верховної Ради України першого демократичного скликання. Входив до опозиційної Народної Ради. Пізніше був депутатом Івано-Франківської обласної ради шостого скликання.

Прощання зі Степаном Пушиком відбулося в стінах Прикарпатського національного університетету. Його поховають у рідному селі Вікторові, Галицького району.

Віра Лутчин, Андрій Бойко, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]