Прикарпаття долучилося до проекту «Інклюзивна освіта – свідомість нації» (ВІДЕО)

Рівні права та можливості для особливих школярів. Перша леді України Марина Порошенко презентувала загальнодержавну програму інклюзивної освіти на Прикарпатті. Це – розроблений та запатентований проект Ресурсної кімнати для учнів з обмеженими можливостями. В медіатеці зібрані теоретичні та практичні метеріали щодо запроваження інклюзивної освіти, відповідно до європейських стандартів. На такій основі місцеві навчальні заклади будуть облаштовувати простір для особливих учнів.

В Івано-Франківській області функціонує 234 інклюзивні школи. Тут навчаються близько чотири сотні дітей з особливими освітніми потребами. В 1-й спеціалізованій школі таких 14 учнів. Всі вони потребують підвищеної уваги та належних умов для навчання.

Світозар Захарія – батько дитини з інвалідністю. У першокласника вроджена вада опорно-рухового апарату. Однокласники та педагогічний колектив неабияк підтримують “особливого”школяра. Навчанням і Ростислав, і його батьки задоволені.

Івано-Франківщина стала 24-ю областю , де втілюється проект «Інклюзивна освіта – свідомість нації». Окрім того, на Прикарпатті діє 44 інклюзивних дитячих садочки. Тут навчається 57 «особливих» дітей.

Віра Лутчин, Мирон Василик, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *