Прикарпаття – серед лідерів за кількістю хворих на кір (ВІДЕО)

Гарячка, висип на тілі, ураження дихальних шляхів та сильний головний біль. Такі симптоми відчули на собі понад 36 тисяч українців. Від початку року. Та отримали невтішний діагноз – кір. На Прикарпатті від цієї недуги уже постраждали 3. 612 людей. І це – один із найбільший показників в Україні. Після Львівської області.

Для того, аби в регіоні не було епідемічних ризиків, 95 відсотків населення має бути провакциновано. Причому – двічі. На першому році життя. Та у шестилітньому віці. Івано-Франківщині до такого показника йти не один рік, стверджують фахівці. Адже поки що статистика далека від ідеалу.

Проте і це – уже досягнення, відзначають медики. Ще донедавна кількість провакцинованих прикарпатців не сягала навіть 15-ти відсотків. Однак, і з вакциною на той час ситуація була майже критична. Натомість нині, запевняють лікарі, такої проблеми немає.

До слова, наприкінці року медики очікують також на спалах грипу. Щороку він вражає значну кількість населення. Та зазвичай не проходить без летальних випадків. Відтак, жителів області просять не бути байдужими до власного здоров’я. Та заздалегідь провакцинуватися.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *