НОВИНИ

“Питання часу”: в Івано-Франківській мерії обговорили готовність до спалаху коронавірусу (ВІДЕО)

"Питання часу": в Івано-Франківській мерії обговорили готовність до спалаху коронавірусу  (ВІДЕО)

Це питання Івано-Франківська мерія піднімає не вперше. Та після виявлення недуги в Італії готовністю місцевих медзакладів до ймовірної епідемії чиновники особливо стурбовані. У країні Середземномор’я, стверджують, чимало прикарпатських заробітчан.

Те, що коронавірус може дійти і до України, медики не відхиляють. Підтверджують і відсутність вакцини від атакуючого захворювання. Лікують його наразі симптоматично. Така світова практика. До неї готові і в Івано-Франківську, стверджують у профільному управлінні. При потребі госпіталізовуватимуть інфікованих до Обласної клінічної інфекційної лікарні.

Наразі заходи безпеки посилені на українському кордоні. У мандрівників із країн, де випадки захворювання підтвердилися, при в’їзді в Україну вимірюють температуру. Крім того ВООЗ передала в Україну декілька десятків наборів реагентів. Для тестування на коронавірус.

А тим часом Міністерство охорони здоров’я опублікувало відеоролики. Із порадами, як захиститися від коронавірусу. А також – як діяти у разі підозри на інфікування.

Та в будь-якому випадку – панікувати не варто. Медики заспокоюють, смертність від коронавірусу наразі у світі не перевищує 1,5-2 відсотка. Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]