Руслан Марцінків відзвітутвав про 4 роки діяльності на посаді міського голови (ВІДЕО)

Транспорт, дозвілля, благоустрій, економіка, житлова та соціальна політика, освіта і медицина… Підсумковим звітом в Обласній філармонії очільник Івано-Франківська завершив серію зустрічей з міською громадою. Руслан Марцінків розповів про досягнення за 4 роки діяльності на посаді міського голови. Традиційно відзначив “десятку”кращих іванофрнаківців. Людей, на яких зміг покластися в реалізації планів.

Серед найбільших досягнень своєї команди міський голова виокремив розвиток комунального транспорту. А також благоустрій міських територій. Та відкриття і ремонт закладів освіти. Не менш успішним, вважає, стало створення 9 жовтня Івано-Франківської ОТГ. До неї увійшли 5 довколишніх сіл.

Підтримати мера на звіті прийшли сотні жителів Івано-Франківська. Серед них – мешканці різних мікрорайонів.

«Івано-Франківськ – місто для життя». Над реалізацією цієї концепції міська влада працювала усі 4 роки. «Прозорість» діяльності органів місцевого самоврядування, безпека в місті, його туристична та інвестиційна привабливість. Це – лише частина з довгого переліку поставлених цілей, каже Руслан Марцінків. А крім того – якісна освіта та медицина. Останнє очільник міста вважає найбільшим викликом наступного року.

Не залишився без подарунків і сам Руслан Марцінків. Від жителів міста отримав вишитий образ “Таємної вечері”. Його власноруч створити іванофранківчанки “золотого віку”.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *