Рятівний укол для Соломійки: як п’ятимісячна дівчинка бореться зі СМА

Життя цієї дівчинки залежить тільки від одного рятівного уколу.  

Софійці всього 5 місяців, а вона вже змушена боротись за власне життя. Рідкісне нервово-м’язове захворювання паралізувало тіло дівчинка. Спінальна м’язова атрофія (СМА -1) призводять до ранньої смерті. Дітки з цією недугою приречені не дожити навіть до 2 років.

Через такий невтішний діагноз, дівчинка не може навіть покашляти. Її м’язи дуже слабкі, тож життя Соломійки постійно в небезпеці. Втім, вона проявляє своє бажання боротись із хворобою. Попри недугу, дівчинка намагається підняти праву руку.

Єдиний шанс для дівчинки – рятувальний укол. Ін’єкція препарату Zolgensma здатна подолати хворобу і врятувати життя Софійки. Отримати цю ін’єкцію можна тільки у Сполучених Штатах Америки, а ціна препарату – 2,341,750 $. Для батьків ця сума непосильна, ще й укол потрібно зробити до 1 року життя дівчинки.

Без Вашої допомоги ми не впораємось. Щиро віримо у людську доброту та небайдужість, віримо у диво і щиро просимо Бога, та Вас подарувати Соломійці шанс на життя. Важлива кожна допомога – кошти, репости і молитва. Вірю, що ви зможете допомогти дитині і її батькам”, – ділиться своїми сподіваннями тітка дівчинки.

З постійним відчуттям страху за єдину донечку живуть батьки Соломійки. Вони не перестають боротись із цією страшною недугою і сподіваються на підтримку небайдужих.

Хвороба прогресує… Замість того, щоб погратися з Соломійкою, почитати їй казочку, прогулятися вулицею – я змушена невтомно робити з нею вправи, масажі та ванночки, через це Соломійка постійно плаче.Та я розумію, що без цих процедур наш ворог СМА-1 підступиться ще ближче до її вже виснаженого і крихітного тіла. Тоді боротися з хворобою нам буде ще важче”, – розповідає мама Соломійки.

СМА – це доволі рідкісне нервово-м’язове захворювання. В хворих з цим діагнозом спостерігається прогресивна атрофія м’язів. це в свою чергу призводить до ранньої смерті.

Номер катки для перерахунку коштів: 4149629354791956 Приват Банк

4731219644693347 Батько Іван Чорнюк

Для міжнародних переказів

UA293052990262056400915513985

Номер тел. Мама Леся +380688637704

 

Соціальна реклама

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *