Села Івано-Франківської МТГ матимуть “своїх” перевізників побутових відходів (ВІДЕО)

Аби ліквідувати стихійні сміттєзвалища… Міська влада налагоджує вивіз побутових відходів у селах Івано-Франківської територіальної громади. Перші 6 сіл, що приєдналися до міської громади, уже мають «свого» перевізника ТПВ. Це – Черніїв, Березівка, Підпечери, Підлужжя, Колодіївка та Добровляни.

А це – одна із основних проблем новоприєднаних сіл, стверджують у комунальному департаменті. Через відсутність спеціально облаштованих майданчиків для викидання сміття, люди звикли залишати відходи у лісосмугах та на сільських околицях. Тепер буде по-іншому, наголошують чиновники. Задля цього розроблять графік вивозу сміття. Для кожного із сіл міської громади.

А відтак вчитимуть людей не просто організовано викидати побутові відходи, а ще й їх сортувати. Адже це важливо при переробці сміття, наголошують чиновники. Між тим, невдовзі міська влада підпише відповідний договір із перевізником АТП-0928. Завдяки досвіду роботи та достатній матеріально-технічній базі підприємство виграло конкурс на вивезення твердих побутових відходів у селах МТГ.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *