Серпнева педагогічна конференція обговорила перпективи нової української школи (ВІДЕО)

Досягнення в освітній галузі та наступні кроки щодо освітньої реформи … В Івано-Франківську серпнева конференція зібрала усіх керівників закладів освіти. Ключова тема представницького зібрання напередодні Першовересня – педагогічне партнерство, як основа якісних змін в міському освітньому просторі. Серед здобутків освітньої реформи місцеві педагоги називають «Нову українську школу”. В профільному Департаменті наголошують, в новому навчальному році понад 3-и тисячі першокласників навчатимуться за програмою НУШ.

Представники Міністерства освіти України також долучилися до серпневої педнаради. Говорили про підтримку вчителів, їх професійний розвиток, а також інклюзивне навчання, яке суттєвим фрагментом реформи.

Загалом в Івано-Франківську налічується близько сотні закладів освіти. Найбільш проблематичним для них є недофінансування з державного бюджету.

в новому навчальному році в Івано-Франківську функціонуватиме 125 класів НУШ. Усі вони будуть забезпечені необхідним шкільним інвентарем та навчальним приладдям, обіцяє профільний департамент.

Віра Ковцун, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *