НОВИНИ

День закоханих (ВІДЕО)

День закоханих (ВІДЕО)

День закоханих… М’які іграшки, солодощі та ювелірні прикраси – такий стандартний набір подарунків на свято Валентина. Їх миттєво змітають з прилавків. Нині ажіотаж створили повітряні кульки. У формі сердечок . Пані Оксана торгує тривалий час. Каже, з кожним роком смаки закоханих щодо подарунків саме 14 лютого змінюються.

День Валентина – особливий, стверджують іванофранківці. Адже саме нині вирує цілком романтична атмосфера. Аби здивувати свою другу половинку символічним подарунком, багато грошей не потрібно. Наприклад, за символічну валентинку можна викласти від 2-х до 30-ти гривень. В залежності від розміру. М’які іграшки є і за 60 гривень. Щоправда, не дешевими виявилися повітряні кульки у формі сердечка – за 100 гривень. Але найголовніший атрибут дня закоханих – це бути поруч із близькою людиною.

Шоколадні сердечка та подарункові набори – це теж один із популярних подарунків з нагоди Дня Святого Валентина. Їх охоче розкуповують місцеві студенти.

Саме 14 лютого урочисто об’єднати свої серця вирішили Роман та Марія. Кажуть, у цей день познайомились, і нині завітали до РАКСу.

Всього у День закоханих в рамках «Шлюбу за добу» зареєструвалися 7 молодих пар.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]