НОВИНИ

Служба у справах дітей відзвітувала про соціальну діяльність (ВІДЕО)

Служба у справах дітей відзвітувала про  соціальну  діяльність (ВІДЕО)

Щасливі діти – успішна нація. Служба у справах дітей Івано-Франківського МВК підбила підсумки 10-місячної роботи міжвідомчої групи. Працівники закладів охорони здоров’я, освіти, відділу ювенальної превенції та відтепер – ще й Муніципальної варти із минулої весни ведуть контроль за дотриманням прав дітей. Насамперед – у неблагонадійних сім’ях. А також тих, що перебувають у складних життєвих обставинах. Особливу увагу, кажуть соцпрацівники, приділяють сиротам, що виховуються у прийомних сім’ях. Нині на обліку Служби – 168 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

За такими дітьми відповідальні фахівці не лише візуально спостерігають. А й намагаються покращити побутові умови у місцях їхнього проживання. А за потреби – навіть допомагають приватизувати житло. Це ж стосується сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Аби історій із «хепі-ендом» в Івано-Франківську було більше, у міськвиконкомі надумали залучати до доброї справи – облагородження житла – студентів місцевих профтехучилищ.

Михайло Березень Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]