НОВИНИ

Солодко-п’янкий фестиваль (ВІДЕО)

Солодко-п'янкий фестиваль (ВІДЕО)

Солодкі грона та п’янкі напої. Прикарпатські виноградарі готові демонструвати плоди клопіткої праці. Уже цими вихідними вони традиційно зберуться в Івано-Франківську. На 4-му Фестивалі винограду та вина. Таким чином, кажуть організатори свята, намагаються популяризувати свою справу. Та передавати досвід наступним поколінням виноградарів.

Виростити виноградне гроно вагою у півтори кілограми. Для майстра своєї справи, запевняють виноградарі, це не є чимось надзвичайним. Якщо докласти зусиль, можна виплекати й значно більший плід. Втім, його корисність, наголошують, залежить не від маси. А від культури споживання. Особливо це стосується хмільних виноградних напоїв.

Творці виноградно-винного свята традиційно роблять акцент на столові сорти винограду. Адже, розповідають, вони найбільш пристосовані до місцевого клімату. Однак, обіцяють поділитися успіхами й у вирощуванні менш поширених на Прикарпатті технічних сортів. Між тим, цього року організатори подбали про свято не лише для тіла, а й для душі. У програмі фестивалю – конкурси із солодкими подарунками, майстер-класи з виготовлення вина, святкові концерти та пізнавальні конференції.

Винограду та вина, обіцяють організатори, вистачить для кожного. Охочі зможуть продегустувати як різноманітні сорти солодкого плоду, так і будь-який різновид п’янкого напою. Однак, виноградарі жартома радять ловити таку можливість у день відкриття. Бо ж, упевнені, солодка продукція на столах надовго не затримається.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]