ОЦИФРОВАНИЙ ФРАНКІВСЬК

Спортивні змагання, розбудова Нафти і Газу та ресторан “Карпати” (1970) (ВІДЕО)

Спортивні змагання, розбудова Нафти і Газу та ресторан "Карпати" (1970) (ВІДЕО)

“Оцифрований Франківськ” програма про наше з Вами місто, яке збереглось на кіноплівці.

Три німі сюжети за 1970 рік.

Перше відео Республіканської студії телебачення під назвою “Пам’яті комсомольського вожака”. На відео бачимо обеліск колишньому секретарю обкому комсомолу Івану Лещинцю ліквідованого 1948 року українськими націоналістами. Відбуваються легкоатлетичні змагання на перехідний приз ім. І. Лещинця на стадіоні “Спартак” (тепер “Рух”).

Другий сюжет буде в першу чергу цікавим для студентів та випускників інституту нафти і газу. Відео демонструє нам як співробітники проектної майстерні № 3 Івано-Франківського філіалу Українського інституту проектування міст готують робочі креслення комплексу студентського містечка Івано-Франківського інституту нафти і газу. В сюжеті фігурує будівельний майданчик. В кадрі бачимо як взимку споруджують перший навчально-лабораторний корпус.

Третє відео під назвою “Розширюється громадське харчування”. Демонструється новозбудований комбінат громадського харчування “Карпати” (тепер приміщення банку навпроти центрального корпусу медичного університету).
Комплекс включав у собі ресторан, кафетерій та бар. В кадрі бачимо внутрішній вид мозаїчних інтер’єрів залів та кухні. Демонструється обслуговування відвідувачів.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]