НОВИНИ

Статут Івано-Франківської ОТГ презентували для широкого загалу (ВІДЕО)

Статут Івано-Франківської ОТГ презентували для широкого загалу (ВІДЕО)

За принципом рівності. Це – ключова особливість Статуту Івано-Франківської ОТГ. Він передбачає об’єднання міста із близько двома десятками навколишніх сіл. У статуті задекларовано головні засади співпраці – як рівних із рівними. Експерти-розробники запевняють, це збалансований документ, що регулює правовідносини між учасниками об’єднання. Зокрема, захищатиме соціально-економічні інтереси села і гарантуватиме дотримання їх прав у складі Івано-Франківської об’єднаної громади.

Одним із прикладів для утворення Івано-Франківської ОТГ може бути Коломийська громада. Позаторік вона ввійшла до п’ятірки тергромад України, створених довкола міст обласного значення. Відтак до даного ОТГ ввійшли два села з іншого району. І тепер представники Коломийської ОТГ охоче діляться досвідом ведення “об’єднаних” справ.

Співпраця в рамках однієї ОТГ вигідна як обласному центру, так і навколишнім селам, запевняють у мерії. В результаті об’єднання Івано-Франківськ отримає нові рекреаційні зони, а сільські жителі – доступ до міської інфраструктури. Наразі оприлюднений статут чекає на доповнення, обговорення та колективне затвердження учасниками об’єднання.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]