Студенти-медики презентували благодійну виставу «БожеЯВільна» (ВІДЕО)

Україна у часі, реальні історії і… порятунок життя. На сцену Обласної філармонії вийшли не актори. А майбутні медики. Студенти місцевого вишу. «БожеЯВільна» – не просто вистава. Цілий проєкт, який присвятили 6-й річниці трагічних подій на Майдані. Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Головну героїню тут зіграла Ольга Кіцнак – лікар-інтерн Косівської ЦРЛ.

«Смілий» – так звали прадіда Василя Кабана, студента 5-го курсу медичного факультету. Саме він зіграв на сцені свого предка.

На сцену Обласної філармонії студенти Медуніверситету вийшли ще з однією метою. Вони збирають гроші на лікування свого колеги –5-курсника Артема Майбороди, що бореться з онкозахворюванням. Артем родом з Уманя. Ріс без батька. І тягар лікування хлопця упав на плечі матері, розповідає його дівчина Лілія. Каже, біду запідозрили торік. Коли Артем раптом почав різко втрачати вагу.

Скільки коштуватиме лікування, близькі Артема наразі не знають. Не можуть сказати і медики.

Зі світу по нитці… Нині студенти-медики змогли зібрати на лікування своєму колезі понад 13 тисяч гривень. Та збір продовжують. І просять небайдужих долучатися. Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *