Студенти Університету нафти і газу зібрали “миколайчики” для дітей-сиріт (ВІДЕО)

Із благородними намірами. Саме так студенти кафедри англійської мови Університету нафти і газу вирішили використати здобуті знання. Вони провели цілий концерт – англійською. А от їхні колеги-іноземці навпаки – виступили із українською піснею.

Такі вечори самодіяльної творчості – звичні для студентів кафедри англійської мови. Їх проводять щорічно. Та цього разу до традиційного концерту вирішили додати благодійну складову. Зібрали кошти із продажу квитків. А віддати їх вирішили дітям-сиротам.

А от у сумі вийшло – близько 13-ти тисяч гривень. Відтак, на подарунках, кажуть в університеті, не економили. Усіх їх передали волонтерам Мальтійської служби допомоги. На зберігання.

Листи із дитячими побажаннями на Миколая деякі студенти університету беруть щорічно. Або індивідуально, або ж – на групу. Переконані, це найменше, що вони можуть зробити для цих дітей.

У поштових скриньках Мальтійської служби допомоги – ще чимало листів. Від дітей, позбавлених батьківської опіки. Відтак, студенти та волонтери закликають небайдужих також долучатися до благодійної акції. Аби Святий Миколай прийшов до кожного.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *