НОВИНИ

Студія “Квартал-95” відіграла два концерти в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Студія "Квартал-95" відіграла два концерти в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Під відомі мотиви запальної шоу-програми. Так провели недільний вечір іванофранківці. У компанії столичних гостей – Студії «Квартал-95». На Прикарпаття актори завітали в рамках великого зимового туру Україною. На сцену Драмтеатру вийшли двічі. Перед комерційним вечірнім концертом, гумористи відіграли ще один – соціальний.

Для Студії «Квартал-95» зустрічі з глядачами у найбільших містах України – це щорічна традиція. З року в рік концерти гумористів збирають аншлаги. Івано-Франківськ – не виняток.

Відіграти два концерти упродовж дня , зізнаються артисти, непросто. Втім, кажуть, «заряджають» глядачі. І… смачна місцева кухня.

Пісні, танці, «фірмові» жарти….і жодної агітації, як дехто міг очікувати. Її не було і не буде, запевняє Володимир Зеленський. Це – принципова позиція команди «Слуги народу».

Як би не склалися обставини, «95 Квартал» і надалі смішитиме до сліз і говоритиме «без прикрас», запевняє художній керівник Володимир Зеленський. Хай навіть без його участі.

Іванофранківці провели гостей стоячи і під аплодисменти. Із «серця» Прикарпаття Студія «Квартал-95» відправилася до Тернополя. На черзі – Чернівці, Хмельницький, Рівне, Вінниця, а також Біла Церква. Там і завершиться друга «хвиля» зіркових гастролей. А уже навесні стартує третій тур

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]