Суперліга: Баскетболістки “Франківська ПНУ” програли матчі зі столичними командами (ВІДЕО)

Жіночий баскетбольний клуб «Франківськ-ПНУ» провів ігрові зустрічі в чемпіонаті України серед команд Суперліги.
Зокрема, до обласного центру Прикарпаття завітали лідери першості – «Динамо-НПУ» та «Київ-Баскет». В першому поєдинку проти «динамівок» підопічні Юрія Процюка пропустили 98 очок. Киянки грамотно побудував захисні редути. Відтак “франківчанки” набрали лише 66 очок. «Динамо» зробило свою справу вже у першій половині, яку завершило 61:29 на свою користь. І впевнено довело матч до фінального свистка.
У складі гостей лідерами були дві американки Моррісет і Кійс – 22 і 18 очок відповідно. З-поміж “франківчанок” впевнено зіграла Міріам Уро-Ніле, яка оформила дабл-дабл 17 очок та 10 підбирань.

Непроостим суперником для «Франківська-ПНУ» виявився і «Київ-Баскет». Вже після першої половини столичні баскетболісти мали перевагу в 16 очок (46:30). Проте господарки дали справжній бій лідеру у третій чверті. І доволі швидко надолужили розрив. Уро-Ніле, Гвічіані та Огороднікова раз-по – раз влучали у кошик гостей. Відтак третю “10-хвилинку” команда з Івано-Франківська виграла – 22:12, скоротивши таким чином відставання у рахунку до 8 пунктів.
Більш того, на початку четвертої “10-тихвилинки” капітан «Франківська ПНУ» Олена Огороднікова наблизила свою команду на відстань чотирьох очок – 54:58. Втім, сенсація не встигла народитися. Чинний чемпіон України впевнено довів гру до переможного завершення – 78:61. Найрезультативнішою у матчі знову була “франківчанка” Міріам Уро-Ніле – 27 очок.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.