Таня Самбурська: “Саме через профіль у Instagram я змогла заробити на власну студію.”

Франківчанці Таня Самбурській лише вісімнадцять років, але вона, на відмінну від своїх однолітків, заробляє на себе. У популярній мережі Instagram дівчина має аж 117 тисяч підписників. А за like і share посту Тані можна виграти справжню автівку. Ми приходимо до Тані, у її власну студію порозмовляти про успіх, красу та щирість. 

— Відомо, що свою творчу діяльність ти почала із створення YouTube-каналу. Розкажи, будь ласка, хто запропонував таку ідею?

— Я завжди любила дивитись відео на YouTube, а до створення власного каналу мене підштовхнув тато. Він часто казав, що було б непогано, якби і я спробувала себе у цьому. Тому, довго не зволікаючи, створила власний канал та закинула туди своє перше відео, зняте в темній кімнаті, в якому розповідала про себе, хто я така і чим живу. Воно набрало певну кількість переглядів і я вирішила, що зупинятись не потрібно. Так одне за одним я кидала відео на свій канал і тішилась тому, що комусь це цікаво. Близькі мене справді підтримували, вони надихали і підбадьорювали тоді, коли вже багато хто насміхався. Звичайно, хейту було достатньо, люди казали, що це для мене лише розвага. Можливо саме через це я й припинила знімати і така зупинка тривала близько року.

“Близькі мене справді підтримували, вони надихали і підбадьорювали тоді, коли вже багато хто насміхався.”

— Чи плануєш в майбутньому продовжувати знімати?

— Обов’язково планую повернутись до свого каналу, дуже хочу знову почати знімати. Але спершу куплю хорошу камеру, щоб якість моїх відео була кращою, ніж раніше. На таку камеру потрібно витратити немалу суму грошей. Тому зараз я активно працюю для того, щоб чимшвидше здійснити задумане.

— Зараз ти працюєш візажистом у власній студії. А з чого все почалось?

— За півроку до закінчення 11 класу я пішла на курси візажу. Старанно вчилась, хотіла дізнатись для себе щось нове. Після отримання диплому про те, що закінчила певні курси, почала приймати клієнтів вдома. Було не зовсім зручно, але це приносило мені задоволення. А потім сталось так, що я просто перестала цим займатись. У мене не було натхнення, мені не подобались ті макіяжі, які робила. Це було певним розчаруванням, думала, більше нічого не вийде. Зараз я розумію, в чому була проблема. Працювала з непрофесійною косметикою, використовувала не ті інструменти, що було потрібно. Однак через деякий час відкрилось друге дихання і я пішла працювати у візажистом у студію. Там мені подобалось, я знову зрозуміла, що розвиваюсь в правильному напрямку. Та досить часто приходило бажання створити щось власне. Я хотіла почати працювати виключно на себе і бути сама собі босом. Батьки повністю підтримали мене і через кілька місяців ми створили власну студію.

“Я хотіла почати працювати виключно на себе і бути сама собі босом.”

— Розкажи, будь ласка, власне про студію. Чи виникають якісь труднощі?

— Коли у мене з’явилось щось своє, я зрозуміла, що це набагато краще. За ці 4-5 місяців, що працюю у власній студії, я досягла набагато більше, ніж за той рік, який витратила на макіяжі вдома та роботу у салоні. Студія – це моя справа. Я не хочу питатись дозволу у когось, що можна робити, а що ні. Так, я даю іншим уроки макіяжу. І ні, я не зазналась. Я просто прагну ділитись тим, що вже сама знаю. Якщо люди приходять до мене – значить, їм це подобається. Ніколи не слід зупинятись, навіть тоді, коли не виходить. Я у свій час зробила помилку, але рада тому, що мені вистачило сил повернутись до цього знову. Ніколи не перестану вчитись, тому що розумію, що немає межі досконалості. Звичайно, труднощі іноді виникають, але це лише справа часу.

“За ці 4-5 місяців, що працюю у власній студії, я досягла набагато більше, ніж за той рік, який витратила на макіяжі вдома та роботу у салоні.”

— Які поради ти можеш дати дівчатам, які хочуть спробувати себе у сфері візажу?

— Будь-кому, хто питає мене про це, одразу раджу відвідувати майстер-класи Лесі Олейнікової, Наталі Щавінської та Іри Говери. Ці дівчата є для мене прикладом, сама відвідувала їхні курси і раджу кожному. Також хочу сказати, що не варто іти працювати на когось. Зараз орендувати приміщення у якомусь торговому центрі не коштує багато грошей, тому краще відкласти 1500-2000 грн., але знати, що це твоє і ти ні від кого не залежиш. Відвідуйте майстер-класи, завжди вчіться і проявляйте себе. Краще почекати трішки довше, назбирати грошей і робити макіяжі професійною косметикою, аніж використовувати бюджетну і розчаровуватись у своїх роботах.

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”86601,86602,86603,86604″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

— Зараз ти досить активна у мережі Instagram. Як дійшла такого успіху?

— Інстаграм — частина мене. Саме через профіль у Інстаграмі я змогла заробити на власну студію, через нього мене впізнають на вулиці. Зараз у цій соціальній мережі досить важко себе реалізувати, тому що вже існує велика конкуренція. Але так само мені рік тому казали не іти на курси візажу, бо візажистів вже багато. Просто ніколи не варто здаватись! Хочеш робити – роби. Ніхто і ніщо не повинно тебе зупинити. Для того, щоб розвивати свій профіль, потрібно робити гарні якісні фотографії і писати цікаві тексти. Людям не цікаво, коли ти розповідаєш в котрій прокинулась і що їла. Вони люблять історії, щось таке, що може бути корисним і що написано від душі. Я намагаюсь ділитись всім. Звичайно, є речі, про які я не розповідаю, але таких дуже мало.

“Instagram — частина мене. Саме через профіль у Instagram я змогла заробити на власну студію, через нього мене впізнають на вулиці.”

— Досить часто на своїй сторінці ти проводиш розіграші. Зокрема, нещодавно ви розіграли вже другу машину. Чи не важко тобі прощатись з ними?

— Так, на своїй сторінці я часто проводжу розіграші, люблю дарувати людям радість. Зовсім скоро ми розіграємо вже третю за рахунком машину – BMW X5. Мені не важко з ними прощатись, бо знаю, що роблю щасливішими інших людей. У мене є все, що потрібно: сім’я, хлопець, близькі друзі, улюблена робота. Я знаю, що зможу придбати собі те, що мені буде потрібно. І хочу подарувати таку можливість іншим людям. Це приносить мені задоволення і прагнення старатись ще більше.

— Першу машину, яку ви розіграли, виграла сім’я із Тернополя. Розкажи про те, як вони відреагували на свою перемогу у розіграші?

Так, машину виграла Оля Веретик, у якої є чоловік і маленький син. Вони є нормальною середньостатистичною сім’єю, але для того, щоб заробити на машину, їм би прийшлось довго працювати. Я щаслива, що машину виграли саме вони, тому що їм вона справді потрібна. Звичайно, як і кожна нормальна людина, вони були шалено щасливі і довго не могли повірити, що все це відбувається насправді.

“Я щаслива, що машину виграли саме вони, тому що їм вона справді потрібна.”

— Багато твоїх підписників вважають, що результати було сфальсифіковано, тому що другу машину виграла теж дівчина з Тернополя. Як бути впевненим в тому, що результати розіграшу не підроблено?

Є люди, які вважають, що це брехня і неможливо виграти машину безкоштовно. Я їх розумію, тому що світ справді вводить нас в оману. Але хочу запевнити всіх,  що ті розіграші, які проводжу я, – справжні. Не вмію і взагалі не бачу сенсу в підробці результатів. 80% блогерів, які рекламували мій розіграш, з Тернополя. Тому й логічно, що великий відсоток людей, які брали участь у розіграші, саме звідти і могли стати потенційними переможцями. Як тільки ми починаємо рандомно обирати переможця, одразу ж знімаємо це в прямий ефір та на окрему камеру. Все чисто і прозоро. Ми не можемо класти обмеження, щоб люди з Тернополя не брали участі. Сподіваємось, що BMW виграє не тернополянин, хоча перемоги бажаємо всім.

— Звичайно, популярність — це не лише позитив. Як борешся з негативом?

— З хейтом не борюсь, бо розумію, що не зможу всім догодити. Для чого витрачати власні нерви? Так, бувають іноді слова, які на певний час вибивають мене з колії і змушують думати про це. Але таке буває рідко. Я просто не беру близько до серця чужі слова. Я нікому нічого не винна і не роблю якихось поганих речей. Людей так само багато, як і думок. Прекрасно розумію, що не можу всім подобатись і завжди знайдеться той, хто погано до мене відноситься. Так було завжди і так буде. Я на це не зважаю. Навколо мене люди, які завжди підтримують і змушують забути про весь негатив.

— Щодо близьких людей, як вважаєш, у тебе є справжні друзі?

— У мене є друзі, але таких, яким можу довірити все — не багато. Іноді виникають думки, що мене можуть просто використовувати. Але майже все моє оточення — люди, з якими спілкуюсь вже багато років. Тобто ті, з якими дружила ще до створення власної студії і до популярності в Інстаграмі. Їм я справді довіряю, бо знаю, що у цьому випадку важливіша я, а не моя блогерська діяльність. Моїх друзів випробував час, і я впевнена, що вони будуть поруч у будь-якій ситуації.

— Ти відеоблогер, ведеш активну сторінку у Instagram, маєш власну студію. З чим все-таки плануєш поєднати своє життя в майбутньому?

— Я пробую себе у всьому. Раніше знімала відео, зараз активно веду свою сторінку в Інстаграмі і також керую студією. Я не знаю, до чого мене хилить більше. Іноді задумуюсь над тим, що в будь-який момент соціальні мережі можуть просто зникнути. А, відповідно, до цього не слід сильно прив’язуватись. Тішусь, що є студія, яка приносить мені і задоволення, і прибуток. Думаю, що студія і є моїм майбутнім.

Лілія СЕГЕДИН

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *