ТОП-5 літературних новинок 2020, які варто прочитати цієї осені

Взяти в руки книгу і забути про час…  Це не тільки про любителів проводити вечори в дуеті з книгою, а й про бажання, яке виникає в багатьох. Головне – обрати цікаву історію, ту, яка руйнує стереотипи. Книгу, яка вливається в уяву і змінює думки, ставлення, а надалі й дії.

Наша команда обрала 5 цікавих літературних новинок 2020, щоб осінні вечори стали для вас порталом у нові захоплюючі історії. 

“#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ”

Одна з найпопулярніших письменниць України Люко Дашвар в усіх своїх книгах порушує болючі проблеми суспільства. Історії головних героїв сповнені співчуттям та глибиною, тож читач порине у світ кожного. З книгами цієї письменниці, напевне, знайомий кожен, хто захоплюється літературою.
“#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ” – розповідь про дівчину, яка допомагаючи іншій людині зустрілась із власними проблемами. Як бути? Головна героїня втратила все: роботу, чоловіка, друзів. Ніби власний шлях до пекла. Саме в цей час відбуваються важливі та значущі події в житті героїні. Страх і кохання стають суперечностями Галі.
Образ наївної 25-річної дівчини демонструє те, як люди можуть користуватись добротою інших.

 


 

“Сьоме попередження”

Книга розповідає історію пов’язану з українськими високопосадовцями. Декількох з них знаходять мертвими. Кому це потрібно та хто винен? Крім того, виявлена комп’ютерна програма, яка має відношення до справи, лякає закордонних високопосадовців. Так чи інакше вони можуть теж стати жертвами. Щоб не допустити цього, в Україну приїжджає працівниця Інтерполу – Хельга. Щоб розібратись в цій ситуації та знайти винних, їй потрібен український побратим загиблого атовця. В нього ж свої внутрішні демони та сумління стосовно цієї ситуації.

Автор книги – журналіст із Черкас. Назарій Вівчарик неодноразово був фіналістом та переможцем літературних конкурсів. До речі, його оповідання стали основою короткометражного фільму “ЗЛАКРОВ”.
Про свою книгу “Сьоме попередження” автор розповів цікаві факти. Частина книги була написана в Чехії під час роботи на заводі. Тож вичитували її автолюбителі, програмісти та інші фахівці, які могли дати слушну пораду. А ще автор тривалий час не міг продовжувати роботу над книгою, бо збився з рахунку днів, коли головний герой не палить цигарки. Ось такі дрібниці можуть стати на заваді завершення книги.


 

“Амадока”

Роман для тих, хто готовий витратити чимало часу на цю книгу. Втім, історія про те, як кохання може творити дива, відбере у вас відчуття часу та простору.
Головний герой – понівечений на Сході України боєць. Хоч і залишився живим, все ж повністю втратив пам’ять. Зовсім ніяких спогадів та інформації про себе. Чи не єдиним його порятунком стала зустріч із жінкою, яка здатна разом пройти нелегкий шлях, а ще дарувати любов та терпіння. Чи зможе головний герой згадати свою історію життя? Чи все ж розпочне життя з чистого листа?
Софія Андрухович описала свій роман такими словами: “Роман про те, як кожна людина прагне, потребує і шукає любові, і про те, наскільки плутані стежки вона вибирає для своїх пошуків”.


 

“Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете”

Авторка – Ірена Карпа знову дивує своїх читачів історіями з власного життя, які увійшли в книгу.
Справжній сценарій для тих, хто хоче довготривалих та міцних стосунків. На прикладі історій Ірени та її близьких, виокремлені справжні поради для успішних стосунків. Романтичні пригоди авторки у Франції та літературний гумор – перетворюють посібник стосунків на книгу про свободу вибору партнера.
Розповідаючи про книгу, Ірена Карпа наголосила, що не хоче бути психологинею для читачів за допомогою книги, а своїми історіями показує, що нещасливі стосунки бувають в кожного. Тож читачка має усвідомити, що не повинна терпіти це. Варто шукати успішні стосунки, аж поки вони не з’являться на горизонті.

Ірена Карпа


 

“Несподівана радість самотності”

В суспільстві цінують стосунки пари, а не поодиноке життя. Кожен, хто самотній, потерпає від постійних запитань та рекомендацій оточення. Чому ти не знайдеш собі когось? Тобі вже за тридцять і ти самотній?
Кетрін Грей пояснює, що самотність – це нормально. В ній теж можна знайти радість та відокремитись від думки оточення. Не обов’язково кидатись в будь-які стосунки, бо це необхідно для родичів. Можна бути щасливим наодинці. В книзі багато особистого досвіду авторки.
Все ж це не пропагування безшлюбності, а тільки роздуми про те, що можна бути щасливим тут і зараз.

 

Читайте також: ТОП-5 фільмів знятих на Франківщині

Найцікавіші місця для відпочинку в Україн

ТОП-5 яскравих сюжетів російського ТБ про Івано-Франківськ (v.3.0)

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *