ТОП-5 яскравих сюжетів російського ТБ про Івано-Франківськ (v.4.0)

Російські журналісти не перестають згадувати Україну, а зокрема Івано-Франківщину у новинах та телепрограмах. За останній рік сюжетів про наше місто поменшало, але досі російські ЗМІ шукають, де б згадати про “націоналістів” та “глобальні проблеми” західних регіонів України. Якщо минулі роки на російських телеканалах можна було здебільшого побачити сюжети про франківських бандерівців, то зараз висвітлюються й інші новини. 

Про Західну Україну досі говорять на російському ТБ.  

Продовжуємо аналізувати згадки про Івано-Франківськ.

1. Россия 24

Про пожежу в Калуші заговорили навіть на одному із російських телеканалів. Згадали і про виробництво, техніку та загрозу жителям.


 

2. НТВ

Про те, що під воду пішли населені пункти п’яти українських областей, розповіли в сюжеті телеканалу НТВ. Щоб яскраво описати ситуацію, ведучий наголосив, що дороги руйнувались просто під ногами людей. Згадали і про гірськолижний курорт.


 

3. Россия 24

Російські журналісти розповідають, що 12 жовтня цього року в п’яти містах України, включно з Івано-Франківськом, оголосили надзвичайну ситуацію. А все через неможливість забезпечити лікарні та освітні заклади теплом.


 

4. Россия 24

Про українських “націоналістів” не забувають. Відкриття меморіальної дошки в  Івано-Франківську, нагадало російським журналістам, що пора вже згадати про українців як про “нацистів”, “бандерівців” та “гітлерівців”.


 

5. Мир 24

Через повінь, західні області України залишились без питної води. Про повітряну доставку води та продуктів, яких не вистачає, заговорили на російських телеканалах.

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *