Три теплопостачальні компанії Прикарпаття досі – без номінацій на газ (ВІДЕО)

Три теплові компанії Прикарпаття досі не отримали номінацій на газ. А це означає, що для десятків тисяч споживачів опалювальний сезон може вчасно не розпочатися. На цьому наголосили в «Івано-Франківськгазі». Тут досі не мають розпорядження від газопостачальника – НАК «Нафтогаз України». На подачу природного палива цим компаніям.

А все тому, що ці теплові організації своєчасно не уклали договір із газопостачальником. Зробити це, відповідно до розпорядження Кабміну, вони мають до середини жовтня. Проте станом на сьогодні, відзначають в «Івано-Франківськгазі», підтвердження від «Нафтогаз України» немає. Ні про укладання договорів, ні про планові обсяги споживання газу для цих компаній. На усе це нині наклалася ще одна проблема – невирішене зі сторони Уряду питання ціни газу для населення. А, відтак, і для теплопостачальних організацій, які закуповують газ за спецціною.

І як наслідок – штрафні санкції від оператора газотранспортної системи. За два сезони такої несанкціонованої подачі природного палива розмір грошового стягнення для «Івано-Франківськгазу» склав понад 140 мільйонів гривень. Тому у газовій компанії вкотре наголошують, якщо теплопостачальники вчасно не домовляться з НАК, забезпечити роботу котелень під час опалювального сезону вони не зможуть.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *