НОВИНИ

Цього року Docudays UA розпочнеться зі стрічки «Жінка в полоні» (ВІДЕО)

Цього року Docudays UA розпочнеться зі стрічки «Жінка в полоні» (ВІДЕО)

Вона – 52-річна угорка. У своїй країні стала рабинею. Роботодавці відібрали у неї документи. І заборонили без дозволу покидати будинок. Натомість змушують працювати по 20 годин на добу. Вона харчується недоїдками зі столу. І навіть немає ліжка для сну. І так уже десятиліття… Це – історія сучасного рабства, з якої цього року стартує мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA. Уже 15-й рік поспіль в Україні. Присвячений темі рівності між людьми.

В Івано-Франківську Docudays UA стартував 11 років тому. З ініціативи громадської організації «Молода просвіта». Пізніше її підтримали активісти «СТАНу». Нині спільними зусиллями популяризують документальне кіно на Прикарпатті. І не лише.

Цьогорічний фестиваль не омине також тему війни на сході України. Організатори хочуть показати її жіноче обличчя. І нефізичні рани, які вона залишає по собі.

Нинішній фестиваль документального кіно приурочений Міжнародному дню захисту прав людини. Символічно стартує він у грудні. І до середини місяця відвідає 22 області України. Програму кіносеансів в Івано-Франківську можна буде відстежити у соцмережах.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]