НОВИНИ

Творча команда фільму “Сквот 32” провела мотиваційну зустріч з івано-франківськими студентами (ВІДЕО)

Творча команда фільму "Сквот 32" провела мотиваційну зустріч з івано-франківськими студентами (ВІДЕО)

Надихнути та мотивувати. З такою ціллю актори і продюсери українського молодіжного фільму «Сквот 32» вирушили у тур Україною. Київ, Чернівці, Ужгород. А тепер – ще й Івано-Франківськ. Творча команда зустрілася із місцевими студентами. Працюючи над стрічкою, розповідають, намагалися якнайглибше зануритися у світ сучасної молоді. Перейнятися проблемами нового покоління українців. Так зародилася чергова ідея – вдихнути у це покоління більше бажання жити і діяти.

Про усе це на власному прикладі студентам розповів Олександр Богачук. Виконавець головної ролі у фільмі «Сквот 32». А за сумісництвом – професійний брейкдансер, відомий блогер та мотиваційний спікер. Він радить “заряджатися” від оточення. Запевняє, принцип – скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти – здебільшого істинний.

Якщо не в людях – то у результаті їхньої праці. У кожного – своє натхнення. А от найбільший ворог – бездіяльність, вважають спікери.

Наступну мотиваційну зустріч зі студентами творча група проведе у Львові. А до середини березня – ще у п’ятірці українських міст. А вже з перших квітневих днів стартує всеукраїнська презентація та допрем’єрні покази фільму «Сквот 32».

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]