У 14-му турі “Прикарпаття” завдало поразки хмельницькому “Поділлю” (ВІДЕО)

Першолігових суперників у турнірній таблиці розділяло лише одне очко. І це додавало інтриги матчу. “Прикарпатці” активно почали гру, повсякчас володіли ініціативою. Їм фортуна усміхнувся на 16-й хвилині. Подачу з кутового Михайло Писко виконав майстерно, а Василь Цюцюра головою переправив м’яча у ближній кут воріт. При цьому вдало зіграв на випередження у боротьбі із захисником “Поділля” – 1;0. У наступні хвилини команда Олега Рипана продовжувала атакувати ворота суперника. І на 32-ій хвилині правий півзахисник Назарій Воробчак прямим ударом зі штафного збільшив перевагу “Прикарпаття” – 2 :0.

Для івано-франківської футболістів – це перша за чотири матчі довгоочікувана перемога. “Прикарпаття” продемонструвало майстер-клас із реалізації стандартних положень. Команда вигравала підбирання і кращою була у верховій боротьбі біля власних та чужих воріт.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.