НОВИНИ

У день народження Лесі Українки іванофранківці озвучили її вірші (ВІДЕО)

У день народження Лесі Українки іванофранківці озвучили її вірші (ВІДЕО)

Та, що «крізь сльози сміялася», «без надії сподівалась» і попри все хотіла жити. Тендітна дівчина з інтелігентної сім’ї – Лариса Косач – стала символом незламності і сили для наступних поколінь. 148-й день народження поетеси відзначили в Івано-Франківську. У середмісті громадські активісти, студенти, літератори та представники влади публічно читали поезію Лесі Українки.

Декілька вільних хвилин у насиченому робочому графіку знайшла і секретар міськради Оксана Савчук. Також долучилася до «Лесиних читань». Адже, зізнається, світогляд поетеси розділяє. До того ж, каже, сильні жінки викликають повагу.

«Я жива, я буду вічно жити…» Так ніби навіщувала собі сама поетеса. І справді зуміла залишити нащадкам поетичні рядки, що актуальні й досі. І бути взірцем для сучасних читачів.

«Лесині читання» уже стали традиційними для Івано-Франківська. Четвертий рік поспіль громадські організації влаштовують декламацію творів Лесі Українки. Адже переконані, цю багатогранну особистість можна пізнавати вічно. І кожного разу відкривати її для себе по-новому.

За життя Лесі Українці вдалося надрукувати окремим виданнями три збірки своїх поезій. А також – перший том творів «Дзвін», який виявився останнім.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]