У Департаменті соцполітики нагадали, кому передбачені державні соцвиплати (ВІДЕО)

Якщо у сім’ї виховується 3-є і більше дітей віком до 6-ти років – на кожну із них гарантована додаткова щомісячна грошова допомога. У розмірі прожиткового мінімуму. Таке рішення Кабміну вступило у дію з початку місяця. Департамент соцполітики в Івано-Франківську уже отримав майже чверть тисячі відповідних заяв. Від багатодітних сімей.

Матерям-героїням разом із присвоєнням поважного статусу також належить одноразова грошова винагорода. У розмірі 10-ти прожиткових мінімумів. Між тим, нині на обліку у профільному департаменті перебуває понад 14 тисяч одержувачів державних соціальних допомог. Це – виплати, пов’язані не лише із народженням, усиновленням та вихованням дітей. А також – малозабезпеченим, інвалідам, сиротам та позбавленим батьківського піклування. І тим, хто з певних причин не має права на пенсію.

У базі Департаменту соцполітики також – понад дві тисячі внутрішньо переміщених осіб. Майже 4 сотні таких сімей щомісяця отримують від держави грошову допомогу. Втім, гроші – не аргумент, відзначають у мерії. Коли на протилежних вагах – бажання бути на рівні із суспільством.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *