У Палаці Потоцьких відчинив двері Музей Івано-Франківська (ВІДЕО)

Його відкриття приурочили до Дня народження міста у межиріччі двох Бистриць. Організатор “МІФу” – реставратор і краєзнавець Марія Козакевич. Нині вона екскурсовод для перших відвідувачів. На інтерактивних музейних локаціях знайомить з експонатами минувшини. Старовинні меблі, парадні двері, які прикрашали міські кам”яниці, різноманітні ремісничі та побутові речі. А ще різноманітні картини, родинні світлини та фотознімки краєвидів міста дорадянського періоду. До цих експонатів можна доторкнутися. і кожний відчує подих історії Станіславова.

З – поміж усіх експонатів на 9 локаціях окремий розділ присвячено промисловому розвиткові Станіславова. Відтак є кімнати зі старовинною плиткою, ковкою, кахлями і цеглою. Це – вироби тодішніх міських заводів. Чимало старовинних артефактів до Музею Івано-Франківська приносили самі ж містяни.

Інтерактивні екскурсії в Музеї історії та архітектури Івано-Франківська триватимуть кілька днів поспіль. Тут можна буде провести археологічні розкопки, перевірити свої знання з історії міста, розв’язуючи кросворд, подивитися фільм із спогадами старожилів міста та сфотографуватися у старовинному вбранні.

Михайло Березень, Юрій Храбатин, новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *