НОВИНИ

В Івано-Франіквську для школярів відкрили ще один сучасний спортмайданчик (ВІДЕО)

В Івано-Франіквську для школярів  відкрили ще один сучасний спортмайданчик  (ВІДЕО)

Задля розвитку фізичної культури і спорту. В Івано-Франківській ЗОШ №26 – новосілля. Тут відкрили новий спортивний майданчик. За своїм сучасним оснащенням та призначенням – це багатофункціональна ігрова локація. І підпорядкована більш предметному проводенню шкільних занять з фізичного виховання та змістовному відпочинку в позаурочний час. Найбільшу радість від цього випромінюють, звичайно, вихованці 26-ої школи.

Новий спортмайданчик став окрасою школи завдяки Бюджетові участі. Ідея його спорудження впевнено лідирувала в категорії освітніх великих проектів. Наміри дирекції та батьківського комітету 26-ої школи щодо спорудження ігрового майданчика підтримали майже 3 тисячі іванофранківців.

Міські заклади освіти активно долучаються до партиципаторного бюджетування. Педагогічні колективи і батьки пропонують різноманітні проекти, спрямовані на модернізацію шкільної інфраструктури.

На даний спортмайданчик з нетерпінням чекали, зокрема, шкільні команд з футболу та регбі. Неодноразові переможці різних учнівських спортивних турнірів. Михайло Березень, Геннадій Томнюк, новини на Вежі.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]