НОВИНИ

В Івано-Франківській мерії роз’яснили особливості міського бюджету – 2019 (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії  роз'яснили особливості міського  бюджету -  2019 (ВІДЕО)

Міська влада має намір “позичити” 500 мільйонів гривень у Мінфіні України. Під 17.5 відсотків річних. Це вимушений крок задля подолання дефіциту бюджету, пояснюють чиновники. Кредитні гроші будуть спрямовані на будівництво стратегічних об’єктів обласного центру Прикарпаття. Це – спорудження Галицького місту, дошкільних навчальних закладів та нарощення автопарку комунального транспорту. За нові автобуси доведеться заплатити понад 90 мільйонів гривень. Окрім того, мерія планує викупити земельні ділянки на створення інвестиційного парку в Хриплинській промзоні.

Наразі міський бюджет навантажений додатковими видатками. Зокрема, заробітня плата « бюжетникам» та утримання професійно-технічної освіти. Раніше ці статті повністю покривали державні субвенції. За підрахунками фінансистів, у міському бюджеті – 2019 вже є дефіцит коштів на заробітню плату медикам та освітянам на загальну суму 200 мільйонів гривень. У зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати.

Окрім того, міська влада має намір розвивати туристичний потенціал Івано-Франківська. За кошти міського бюджету відновлюватимуть фасади історичних будівлель в середмісті. Місто також залучиться до інвестування автентичних фестивалів та інших культурно-розважальних заходів, які вже стали візитівкою обласного центру Прикарпаття.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]