НОВИНИ

В Івано-Франківській мерії розповіли про співпрацю з містами-партнерами (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії розповіли про співпрацю з містами-партнерами (ВІДЕО)

Електричні заправки, перегони електромобілів та відкриття Дата-центру. В Управлінні інвестиційної політики поділилися планами на наступний рік. Один із проектів, над яким наразі працюють – «Транскордонна зелена транспортна мережа». Його втілюють у співпраці з 3-ма закордонними містами-партнерами та 8-ма українськими.

Також Івано-Франківськ подав 8 проектних заявок для участі у програмі транскордонного співробітництва «Україна-Румунія 2014-2020». Це, зокрема, створення Дата-Центру. Комплексної централізованої системи, що забезпечує безперервність бізнес-процесів.

Технічна і фінансова перевірка проекту – пройдена, відзначають чиновники. За його умовами, до початку зими профільне Управління має подати техніко-економічне обґрунтування. Це – завершальний, проте один із найважливіших етапів програми. Між тим, уже рік в Івано-Франківську діє Дунайська транснаціональна програма, що забезпечує «Управління і використання міської культурної та природної спадщини».

Серед останніх здобутків Управління – втілені проекти «Польська поміч», «Культурні містки», «USAID» та «Інвестиційна грамотність для жінок-підприємців».

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]