НОВИНИ

В Івано-Франківській ОДА підсумували перебіг соціальної політики (ВІДЕО)

В Івано-Франківській ОДА підсумували перебіг  соціальної політики (ВІДЕО)

Представники обласних Департаментів охорони здоров’я та соціальної політики проаналізували досягнення минулого року. Насамперед, акцентували увагу на успішній реалізації соціальних проектів. Передусім, це стосується програми “Доступні ліки”. На Прикарпатті до неї долучилися понад дві з половиною сотні аптек. Також у рамках даного проекту збільшився обсяг безкоштовних медпрепаратів. А єдиним їх платником відтепер стане Національна служба здоров’я.

Актуальною залишається і проблема інфекційних захворювань. Зокрема, кору. Директор галузевого Департаменту Микола Стовбан запевняє, вакцин проти цього вірусу достатньо. А от що стосується грипу, заспокоює, значного попиту на ліки не спостерігається.

Між тим, уже 3 тисячі прикарпатських матерів отримали “Пакунок малюка”. Цей проект, обіцяють в профільному Департаменті, матиме продовження і в новому році. У його планах також – наступне завершення комп’ютеризації медпослуг. Зокрема, у гірських районах. Вже згодом,стверджують чиновники, навіть лікарняні можна буде отримати у електронному вигляді.

Христина Ткачук, Мирон Василик, Новини на ВЕЖІ.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]