НОВИНИ

В Івано-Франківській ЗОШ № 18 реконструювали ігровий спортмайданчик (ВІДЕО)

В Івано-Франківській ЗОШ № 18 реконструювали  ігровий спортмайданчик (ВІДЕО)

У 18-ій школі Івано-Франківська – у пошані фізична культура. В навчальному закладі культивують різні види спорту. Тамтешні учнівські команди – призери багатьох регіональних турнірів і спартакіад. Цьому сприяє розгалужена спортивна інфраструктура, якою послуговуються школярі. Саме тут 10 років тому, вперше на Прикарпатті, спорудили шкільний стадіон “під відкритим небом”. З часом він втрачав свої принади. Позаяк на футбольному полі регулярно відбувалися дворові та корпоративні змагання. Вільний доступ до нього мали чимало мешканців Пасічної. Відтак в Івано-Франківській мерії вирішили ігровий майданчик максимально поновити. Капремонт обійшовся міському бюджетові у понад 1 мільйон гривень.

Дирекція 18-ої школи уже розмірковує над тим, як надалі експлуатувати новий спортмайданчик зі штучним покриттям. Тут припускають, за умови дбайливого ставлення шкільний стадіон слугуватиме юним футболістам з десяток років.

Торік в Івано-Франківську відкрили рекордну кількість ігрових майданчиків зі штучним покриттям. Навчальні заклади та житлові квартали поповнилися 12 багатофункціональними спортивними спорудами. Їх зводять в рамках Програми будівництва та реконструкції. спортмайданчиків.

Михайло Березень, Мирон Василик, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]