НОВИНИ

В Івано-Франківському драмтеатрі відбудуться “Шевченківські дні” (ВІДЕО)

В Івано-Франківському драмтеатрі відбудуться "Шевченківські дні" (ВІДЕО)

Музика, що не прикрашає. А розкриває глибокий сенс поетичного слова. Так гармонійно поєднуються українські мотиви із Шевченковою поезією, вважають автори музичного перфомансу «Цвіт». Це – авторський проект театрального центру «Слово і голос». Та лауреата національної премії імені Тараса Шевченка Наталії Половинки. Під такі мотиви іванофранківців запрошують провести 10-й ” Березневий вечір”. І віддати шану Кобзареві.

Усе почалося зі збірки народних пісень на вірші Шевченка, пригадує солістка музичного перфомансу Наталя Половинка. Слова і музика пройняли її до глибини душі.

Півторагодинна музична програма поєднає на сцені творчість українських композиторів Богдани Фроляк і Валентина Сильвестрова. А також голос Наталії Половинки і музику одного з кращих камерних хорів Європи – «Cantus» з Ужгорода. Сам проект, поки дійшов до сьогодення, неодноразово переродився, розповідають автори. Приміром, первинний «Цвіт» у 2013-му мав дещо провокативний підтекст.

Відповідь на питання не забарилася. Менше ніж через рік події на Майдані та Революція Гідності дали зрозуміти – українська нація жива. Відтак, нині «Цвіт» звучатиме ствердно.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]