НОВИНИ

В Івано-Франківську діє програма безкоштовного стентування (лікування інфаркту Міокарда) (ВІДЕО)

В Івано-Франківську діє програма безкоштовного стентування (лікування інфаркту Міокарда) (ВІДЕО)

Коли підводить двигун людського організму… Понад 40 тисяч по Україні. 600 – на Прикарпатті. Та близько двохсот – в Івано-Франківську. Така кількість інфарктів Міокарда у закладах охорони здоров’я реєструється упродовж року, заявляють фахівці. Передумова цього – клінічні симптоми ішемічної хвороби серця – спостерігається майже у 9-ти мільйонів дорослого населення країни.

Основне завдання при лікуванні інфаркту Міокарда – зменшити пошкоджену ділянку серцевого м’язу. Найефективніше це робити шляхом стентування, зазначають медики. Вартість стенту коливається від двох з половиною до 20-ти тисяч гривень. Однак, в Україні діє урядова ініціатива безкоштовного проведення цієї процедури. В екстренних випадках. При гострому інфаркті Міокарда.

Таку допомогу пацієнти можуть отримати у спеціалізованих клінічних центрах. В Україні таких – понад два десятки. Майже у кожній області. В Івано-Франківську реперфузійний центр діє при Центральній міській клінічній лікарні. Цілодобово і без вихідних.

Торік Кабінет міністрів України виділив 150 мільйонів гривень на розвиток мережі реперфузійних центрів. Та ухвалив рішення про перерозподіл субвенцій на придбання обладнання. Для понад десятка закладів охорони здоров’я по Україні.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]