НОВИНИ

В Івано-Франківську гостював міський голова Львова Андрій Садовий (ВІДЕО)

В Івано-Франківську гостював міський голова Львова Андрій Садовий (ВІДЕО)

Із «поважним» досвідом і благородними намірами. Івано-Франківськ відвідав очільник «культурної столиці України» Андрій Садовий. Каже, востаннє в обласному центрі Прикарпаття гостював понад два роки тому. Відтак, у першу чергу, скуштував місцевої кави. Зрештою, перейшов до серйозних питань.

12 років – у кріслі мера. Таким “стажем” може похвалитися лідер «Самопомочі». Натомість, каже, чимало його колег нині відбувають першу каденцію. Зокрема, й міський голова Івано-Франківська. Поради «старшого брата», упевнений політик, будуть для них на часі.

А от сильна сторона Івано-Франківська – у його географічному розташуванні, вважає Андрій Садовий. А також – у місцевій архітектурі. Ці напрямки, відзначає політик, нині активно розвиваються і у Львові.

Досвід Львова цінний і тим, що набутий шляхом випробувань, каже очільник міста-сусіда. Одне з останніх та найважчих – сміттєва «криза», яка нагадує про себе і досі.

А от крісло президента України Андрій Садовий називає «електричним стільцем». Однак, заявляє, на чолі із політичною партією «Самопоміч» братиме участь як у президентських, так і в парламентських виборах. Адже відчуває обов’язок виправдати високий рівень довіри українських громадян.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]