НОВИНИ

В Івано-Франківську комунальники ліквідовують наслідки негоди (ВІДЕО)

В Івано-Франківську комунальники ліквідовують наслідки негоди (ВІДЕО)

Засніжені зимові пейзажі милують око перехожих. В Івано-Франківську панує справжня зима. Вулиці міста, дерева та будинки вкрилися білосніжним покривалом. За дві доби випало понад півметра опадів, зазначили комунальники. Це додало неабиякого клопоту Муніципальній дорожній компанії та підрядним організаціям, які займаються зимовим благоустроєм. Там кажуть, цілодобово двірники та снігоприбиральна техніка ліквідовує наслідки грудневої негоди. В пріоритеті – магістральні вулиці та середмістя. Однак стан тротуарів та зупинок громадського транспорту досі не розчищені.

На підмогу двірникам чистити тротуари від снігу вийшли чиновники. Вони працювали на території поблизу облдержаміністрації а також інших комунальних закладів. Під час рясних снігопадів всі мешканці повинні прибрати подай подблизу свого будинку, наголошують в мерії. А підприємці – поруч з кафе та крамницями. Деякі зауваження міська влада висловила комунальникам.

Попри те, що снігопад припивнився, зимовий благоустрій продовжується. Комунальники розчищають пішохідні зони від снігових заметів. Однак згромаджений сніг з міста вивозити не будуть.

Окрім того, в Муніципальний дорожній компанії нарікають, катастрофічно бракує двірників. Аби охопити всю територію прибиранням, потрібно бодай удвічі більше робочих рук.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]