НОВИНИ

В Івано-Франківську кожною 5-ою багатоповерхівкою опікується ОСББ (ВІДЕО)

В Івано-Франківську кожною 5-ою багатоповерхівкою опікується ОСББ  (ВІДЕО)

В середньому 40 об’єднань власників житла щороку реєструють в Івано-Франківську. Комунальники закликають не зволікатити тих, хто ще роздумує, як управляти власною оселею у міському житловому фонді. Адже вигоди від ОСББ очевидні. Їх організаційне оформлення не потребує великих зусиль. Нині в Івано-Франківську уже діють понад три сотні об”єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Консультації, навчання та часткове фінансування. Раніше міська рада ухвалила відповідну програму розвитку ОСББ в Івано-Франківську. Передбачене співфінансування різноманітних проектів утримування та експлуатації житла . Плюс внески співвласників. Це дозволяє здійснювати відповідні роботи з благоустрою будинків та прилеглої території.

Заохочує функціонування ОСББ і держава. Серед найпопулярніших нині програми “Теплі кредити” та “Енергоаудит”. Згідно із ними, ОСББ відшкодовують частина вартості робіт чи матеріалів, виготовлення проектно-кошторисної документації. В Івано-Франківську задля координації усіх місцевих ОСББ торік створено Асоціацію об”єднання співвласників.

Михайло Березень, Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]