В Івано-Франківську медики разом з румунськими колегами реалізують медичний проєкт (ВІДЕО)

Прикордонне медичне співробітництво. Іванофранкіців навчають, як правильно користуватися антисептиками. На території ЦМКЛ розгорнули тематичний намет. Тут кожен може скористатися антисептичними засобами і одразу ж перевірити, як вона діє проти інфекції. Також фахівці застерігають, як убезпечити себе від зараження COVIDом. З цього приводу є чимало інформації у спеціальних буклетах. Координатори акції наголошують, перед користуванням антисептиками варто добре помити руки з милом.

Масово-роз”яснювальна робота – лише один із штрихів румунсько – українського проєкту “Лікарні без інфекцій”. До взаємовигідного співробітництва він залучив дві лікарні – ЦМКЛ Івано-Франківська та Муніципальну лікарню Марамурешського повіту. В рамках проєкту для ЦМКЛ закуплено 8 комплектів медичного обладнання. Також для лікарів проведуть тематичні конференції на тему протидії інфекційним захворюванням.

Бюджет проєкту “Лікарні без інфекцій” – понад 300 тисяч євро. В загальній сумі також бюджетне співфінансування міст-побратимів.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *