В Івано-Франківську надалі розвиватимуть комунальний транспорт (ВІДЕО)

Розвиток муніципального пасажирського транспорту – серед ключових пріоритетів Івано-Франківської мерії. Нинішнього року буде продовжено програму модернізації “Електроавтотрансу”. Торік, попри коронакризу, комунальне підприємство зуміло втриматися на лідерських позиціях у сфері пасажирських перевезень. Насамперед, завдяки осучасненню матеріально-технічної бази та ефективної кадрової політики. Належний сервіс обслуговування пасажирів, автоматизована система проїзду, ремонт та експлуатація транспортних засобів – це справа рук справжніх професіоналів своєї справи.

Майже 100-відсоткова регулярність руху комунального транспорту. Збільшення пасажиропотоків в села Івано-Франківскої МТГ. Все це дає підстави галузевому Департаменту розмірковувати про перспективи розширення маршрутної мережі. І не виключено, що з часом “Електроавтотранс” остаточно витіснить із місцевого ринку приватних перевізників.

Вдосконаленню маршрутної мережі найближчим часом має посприяти нова тролейбусна лінія. Її уже споруджують паралельно із об”єднанням Пінічного та Південного бульварів, яке уже на фінальній стадії. А от системне оновлення транспортних засобів “Електроавторансу” спонукає його дирекцію створювати окремий автобусний парк.

Торік дирекція “Електроавтотрансу” застосувала безготівкову оплату проїзду. Перехід на систему електронного квитка дозволив не лише покращити культуру платежів у транспорті, але й чітко облікувати проїзд пасажирів. Різних пільгових категорій.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *