НОВИНИ

В Івано-Франківську нагородили переможців конкурсу-виставки “Стрітенська мозаїка – 2019” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську нагородили переможців   конкурсу-виставки "Стрітенська мозаїка - 2019" (ВІДЕО)

Юні таланти з Румунії розмалювали “Стрітенську мозаїку”. Цей конкурс традиційно відбувається в Івано-Франківську. За участі вихованців міських шкіл та гуртків художньої творчості. Цього року до них приєдналися школярі із міста Бая Маре, що в Румунії. Раніше юні іванофранківці дебютували у румунському конкурсі « Зимова мрія». Їхні творчі роботи експонувалися у муніципальній бібліотеці Бая Маре.

Румунські школярі творили “Стрітенську мозаїку” в рамках освітньої угоди про співпрацю. Торік її підписали міський профільний Департамент та Шкільний інспекторат повіту Марамуреш.

З- поміж півтори сотні художніх робіт вибрати найкращі було не просто, стверджує директор міського Центру дитячої творчості Ірина Волинська. Каже, щороку охочих взяти участь у цьому мистецькому проекті дедалі більше.

Нинішня експозиція – це підсумок конкурсу. А головне тут – можливість проявити талант, показати свої полотна широкій аудиторії. Так вважають цьогорічні переможниці “Стрітенської мозаїки”. Кажуть, сама назва цього міжнароодного конкурсу у них асоціюється з яскравими барвами.

Понад півсотні переможців ” Стрітеньської мозаїки” нагородили почесними грамотами та дипломами.

Віра Ковцун,Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]