В Івано-Франківську перевірили стан ремонтних робіт у навчальних закладах (ВІДЕО)

«Бджілка» енергомодернізована. Міський дошкільний навчальний заклад №3 на завершальних «нотах» виконання капремонту за програмою НЕФКО. Тут повністю утеплили фасад. На стадії завершення – заміна системи опалення в приміщеннях груп. Аби у діток завжди було свіже повітря, встановили в групах циркуляційні рекуператори.

Паралельно в одному із найбільших навчальних закладів міста – 23-му ліцеї – готуються до першовересня. Тут зусиллями батьків та міської влади провели ремонтні роботи у шкільних класах.

Ще низка проектів очікує на реалізацію на базі ліцею. У мерії кажуть, працювати в реаліях карантину досить непросто. Проте відкладати нікуди. Паралельно ремонтують решту освітніх закладів Івано-Франківська.

Окрім звичних ремонтів, цього року профільному департаменту додалося роботи. Пандемія вимагає особливої організації освітнього процесу, кажуть чиновники. Відтак, вивчають розташування входів та виходів з навчальних закладів. Аби уникнути скупчень учнів. Також визначають місця для температурного контролю і дезінфекції.

Роксолана Бабій, Михайло Тімаков, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *