В Івано-Франківську презентували друковану версію “Книги Добра” (ВІДЕО)

Добро повертається добром. Як і «Книга Добра» – до Івано-Франківська, звідки й стартувала торік. Тоді Міжнародний соціальний проект об’єднав тисячі дітей та дорослих з усієї України. На електронну адресу організаторів надійшло понад 3 тисячі листів – реальних історій про добро. З них редакційна колегія обрала сотню найцікавіших. І нині вперше презентувала друкований примірник видання.

Ексклюзивна «Велика Книга Добра» зроблена із черпаного паперу, який зберігається тисячоліття. А обгортка її – дерев’яна. Їй – більше півтори століття. Таких у світі – лише сотня. Зокрема, у Національній бібліотеці імені Вернадського. А також – у Папи Франциска та Вселенського Патріарха Варфоломія. Туди їх привезли самі творці проекту. Разом із дітьми та сім’ями учасників АТО. Із «Книгою Добра» вони відвідали 8 країн світу.

А дві сотні переможців соціального проекту мали змогу відпочити та оздоровитися в Угорщині. Серед них – іванофранківчанка Марія Червак.

Про цю дівчину Марійка довідалася із телебачення. І настільки пройнялася її історією, що вирішила розповісти про неї іншим. А от 15-літню Вероніку Яблонь на участь у проекті надихнула її мама.

На другому етапі міжнародного соціального проекту організатори збирали ілюстрації до історій. Тут, зізнаються, вибір ускладнився ще більше. Обирати довелося із 40-ка тисяч малюнків. 12-літній іванофранківець Євген Мельник каже, у свою перемогу не вірив до останнього. І все ж його ілюстрація до історії про дівчину-переселенку із Донеччини увійшла у книгу.

Наразі, кажуть організатори, надруковано 5 тисяч примірників «Книги Добра». І це – лише половина із запланованого. Вони розійдуться українськими дитячими бібліотеками, спецзакладами та школами.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *