НОВИНИ

В Івано-Франківську презентували фільм “11 дітей з Моршина” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували фільм "11 дітей з Моршина" (ВІДЕО)

Афера століття – на Львівщині.

Мова про курортне містечко Моршин. За легендою, у 19-му столітті тут пройшов метеоритний дощ. Він залишив по собі поклади рідкісного та цінного металу – осмію… Із цієї передісторії починається українська пригодницька комедія «11 дітей з Моршина». Із його прем’єрою творча група навідалася до Івано-Франківська. Аби розкрити глядачам деталі підступного задуму.

Актрисі Олені Лавренюк довелося зіграти роль підступної авантюристки Сніжани, яка вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом.

Втім, назва стрічки відразу дає зрозуміти, хто у ній головний. У боротьбу за справедливість вступають 11 дітей з Моршина.

Аби віднайти молоді таланти, автори фільму провели кілька кастингів. У стрічці знялися юні актори віком від 6-ти до 15-ти років. А ще – чимало «зірок». Зокрема, відомий співак та музикант Сергій Бабкін, який, окрім того, створив саунд-трек до фільму.

Робота над комедійним детективом тривала упродовж року, розповідають автори. Бюджет картини склав 15 мільйонів гривень. І хоч назва фільму співзвучна відомій американській пригодницькій комедії, його творці відзначають, це – крок назустріч саме українській кіноіндустрії.

А от чи правдива легенда про метеорит? На це питання автори стрічки не дають однозначної відповіді. Натомість радять глядачам уважно дивитися фільм. Адже там – усі відповіді.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]